Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні
Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні
![pl-by-ua-eu-1](https://ekarpaty.com/wp-content/uploads/2020/09/pl-by-ua-eu-1.png)
Термін реалізації проекту:
05.10.2018 – 04.10.2020
![project-2](https://ekarpaty.com/wp-content/uploads/2020/09/project-2.jpg)
Проект “СПІЛЬНИЙ ЗАХИСТ ЛЮДЕЙ ТА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ШЛЯХОМ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОЇ СИСТЕМИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА РЕАГУВАННЯ НА КАТАСТРОФИ В КАРПАТСЬКОМУ ЄВРОРЕГІОНІ” реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.
- 1
- 2