Рятувальники Карпатського регіону вдосконалюють професійні навички в межах проєкту #SECINCARP

Рятувальники Карпатського регіону вдосконалюють професійні навички в межах проєкту #SECINCARP

Комплексні навчання із професійної підготовки для новопризначених рятувальників та молодих офіцерів провели на Бориславському полігоні. Під час навчань учасники з чотирьох карпатських областей гасили пожежі в амбрах з нафтою, пройшли випробування на смузі психологічної підготовки та у теплодимокамері, вдосконалили свої навички у використанні рятувальних пристроїв при саморятуванні з висоти, а також відпрацювали алгоритм деблокування потерпілих при виникненні дорожньо-транспортної пригоди.  Усі етапи навчання супроводжували психологи ДСНС, аби надати молодим фахівцям необхідну психологічну підтримку.

На зображенні може бути: стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: вогонь та на відкритому повітрі

«Для того, щоб ефективно і оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях, рятувальникам необхідно постійно багато працювати, покращувати свої вміння і підвищувати кваліфікацію. Приємно, що команда Асоціації, співпрацюючи з надзвичайниками карпатських областей, дає можливості для професійного росту рятувальників та водночас створює безпечні умови для мешканців і туристів у Карпатах», — зазначила Наталя Савка, керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево

Захід організовано у рамках проєкту “Спільний захист людей і навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні”, що реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Головними управліннями ДСНС України у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях і Воєводською комендатурою Державної пожежної служби в Ряшеві  за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми ТКС Польща – Білорусь – Україна.