Безпека понад усе❗️

2️⃣7️⃣ серпня провели робочу зустріч в рамках проекту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні»*.

?Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” разом із представниками партнерів активно попрацювали над розробкою спільної стратегії попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні?. На попередній зустрічі було проведено глибокий аналіз поточного стану, сильних та слабких сторін, ризиків та загроз. На основі цих даних, а також базуючись на інформації, підготованій кожним партнером, змогли чітко окреслити яким повинен бути спільний документ?. Визначена структура, тематика, обсяг стратегії та індикатори успішності її виконання.

Ми впевнені, що спільно вдасться створити документ, який матиме реальне прикладне значення і зробить Карпатський Єврорегіон ще безпечнішим для кожного з вас?‍??‍?.

*Проект спільно реалізовують ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” , Головне управління ДСНС України у Львівській областіУправління ДСНС України в Івано-Франківській областіУправління ДСНС України у Закарпатській області, Воєводська комендатура Державної пожежної служби у Ряшеві за фінансової підтримки CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine