Результати конкурсу “Врятуй Карпати від вогню”

Ми готові оголосити імена юних талантів, які отримають подарунки за свою творчість!

Днями завершився конкурс дитячого малюнка «Врятуй Карпати від вогню». Ми отримали 59 робіт від маленьких художників! Тішить, що діти не побоялись досить складної теми конкурсу та змогли на папері відобразити своє ставлення до проблеми збереження Карпат від лісових пожеж. Тож дякуємо усім учасникам за активність та креативні роботи.

Зізнаємось, що обрати переможців було не легко, адже кожна робота – особлива та заслуговує на перемогу. Після довгих обговорень, журі таки визначили переможців у трьох вікових категоріях, ось імена авторів кращих малюнків:

до 7 років – Бень Дем‘ян «Пожежа в лісі — біда для тварин»

 8-11 років – Гогоц Євгенія «Люди, бережіть ліс!»

12-14 років – Дутчак Тарас «Все в твоїх руках»;

Mariola Kaszuba – Park Tatrzański to twój raj więc o niego dbaj

Та це ще не все! Стільки цікавих робіт ми отримали, що без сумніву вирішили продовжити традицію додаткового нагородження учасників. Тож вручаємо  спеціальну нагороду

від Галини Литвин виконавчої директорки Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна»  – Гавронський Тимофій «Рятуй — не знищуй!»

від Ірини Луцюк, програмної директорки Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» отримує – Лильо Ірина «Від краси до небезпеки — один крок»

Вітаємо наших переможців! Усім дякуємо за участь і бажаємо натхнення та перемог у наших наступних конкурсах! Віримо, що з такою активною, творчою та свідомою молоддю нам вдасться вберегти довкілля від лісових пожеж, зокрема й у мальовничих Карпатах.

Конкурс організовано в рамках проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна.