Автопарк надзвичайників Львівщини поповнився новими автомобілями

Автопарк надзвичайників Львівщини поповнився новими автомобілями.

Рятувальники ГУ ДСНС У країни у Львівській області отримали ще 3️ автомобілі першої допомоги. Це результат проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», що реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати — Україна» у партнерстві з регіональними управліннями ДСНС України у Львівській, Івано-Франківській і Закарпатській областях.

Передача автомобілів АПД-2 Peugeot Boxer відбулась за участі начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Юрія Кагітіна, голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького, голови Львівської обласної ради Ірини Гримак, виконавчої директорки Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галини Литвин, старшої експертки Представництва у Львові Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 Олени Зубрицької.

Для Асоціації «Єврорегіон Карпати — Україна» питання безпеки є одним з пріоритетних.

«Сьогодні позаду нас 7 машин, а загалом в проєкті за підтримки Європейського Союзу придбано 14 транспортних засобів для 3 карпатських областей. Це 46 млн грн, які інвестовані ЄС у безпеку громад в Карпатах, – зазначила виконавча директорка Асоціації Галина Ливтин. – Торік у рамках нашого конкурсу ми дофінансували також структурні підрозділи ДСНС у Самборі та Жидачеві, аби там придбали нове обладнання. Переконана, що ми і далі працюватимемо спільно заради того, аби у гірських територіях створювались центри безпеки громад, аби мешканці гірських територій мали послуги порятунку, правопорядку і охорони здоров’я близько і в одному місці».

Пишаємось результатами нашої співпраці та продовжуємо працювати над розвитком якісних та безпечних умов життєдіяльності громад Карпатського регіону.