Рятувальники Львівщини отримали новий пожежний автомобіль

Пожежний автомобіль першої допомоги АПД-2 марки Peugeot Boxer, укомплектований аварійно-рятувальним обладнанням та пожежно-технічним інструментом отримало Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Нова техніка – це ще один результат реалізації транскордонного проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», що втілюється Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» спільно з рятувальниками Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей та Воєводською комендатурою Державної пожежної служби в Ряшеві в межах Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Завдяки плідній співпраці в рамках проєкту посилюється матеріально-технічна база та підвищуються професійний рівень рятувальників українсько-польського прикордоння. Варто також зазначити, що за ініціативою Асоціації цього року з обласного бюджету Львівщини виділено додаткові 350 тис. грн, що дасть змогу якнайшвидше дофінансувати придбання чергової машини.