Поповнення автопарку Управління ДСНС України в Івано-Франківській області !

#SECINCARP_в_дії

Поповнення автопарку Управління ДСНС України в Івано-Франківській області !

Два новеньких автомобілі ? – спеціалізований мікроавтобус та спеціалізований автомобіль мобільно-оперативної групи, – придбано в рамках проекту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні». Проект спільно реалізовують ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” , Головне управління ДСНС України у Львівській областіУправління ДСНС України в Івано-Франківській областіУправління ДСНС України у Закарпатській області, Воєводська комендатура Державної пожежної служби у Ряшеві за фінансової підтримки CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

Загалом проект передбачає придбання 1️⃣4️⃣ транспортних засобів для регіональних управлінь трьох карпатських областей (9️⃣ пожежних машин ?3️⃣ автомобілі для мобільних оперативних груп ?3️⃣мікроавтобуси ?), будівництво “димової комори” для тренувань рятувальників у Перемишлі, спільні транскордонні навчання, розробка стратегії.

?‍?Все заради забезпечення реальної можливості швидко та ефективно реагувати на надзвичайні ситуації різного характеру. Все для безпеки Карпат❗️