Стартував конкурс дитячих малюнків «Врятуй Карпати від вогню»

Шукаємо юних художників, які за допомогою фарб та кольорових олівців допоможуть врятувати Карпати.

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна»  розпочинає прийом дитячих малюнків, на конкурс «Врятуй Карпати від вогню»! Наш конкурс — чудова можливість для дітей проявити свої творчі здібності та водночас замислитись над серйозними проблемами збереження природи від пожеж.

Умови нашого конкурсу такі:

  1. Малюнки повинні відповідати тематиці безпеки в Карпатах, зокрема запобігання лісовим пожежам та пожежам у екосистемах;
  2. Вік учасників до 14 років;
  3. Роботи потрібно надсилати у двох форматах: фотографію малюнку на електронну пошту eku@ukr.net;  оригінал на адресу Асоціації: Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», вул. Винниченка, 12, м. Львів, 79008. ❕Обов’язково зазначайте назву малюнку; прізвище, ім’я автора; вік автора; адресу (область, район, місто/село).

Чекаємо на ваші малюнки до 15 червня 2021 року, а результати оголосимо вже 17 червня. До речі, переможці будуть визначені у трьох вікових категоріях (до 7 років, 8-11 років та 12-14 років). Автори найкращих робіт отримають приємні подарунки за свою творчість!

Конкурс організовано в рамках проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», що реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» спільно з Головне управління ДСНС України у Львівській області, Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області, Головне управління ДСНС України у Закарпатській області і Воєводською комендатурою Державної пожежної служби в Ряшеві (PL)” за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.