Більше можливостей для рятувальників карпатського регіону завдяки проєкту #SECINCARP

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та люди сидять

Більше можливостей для рятувальників карпатського регіону завдяки проєкту #SECINCARP

У Перемишлі відбулось урочисте відкриття «Димової комори», участь у якому взяли представники Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна». «Димова комора» — це приміщення для навчальних тренувань пожежників з імітацією реальних умов надзвичайних ситуацій, зокрема диму, вогню, температури до 70 градусів, тощо. Відтепер рятувальники зможуть відпрацьовувати тут дії, аби при справжніх пожежах ще оперативніше реагувати та надавати необхідну допомогу потерпілим.

«Сьогодні ми стали свідками чергового значного результату проєкту #SECINCARP. «Димова комора» допоможе вдосконалити професіоналізм рятувальників, адже саме це у надзвичайній ситуації зможе врятувати здоров’я та навіть життя мешканців і туристів карпатського регіону», — наголосила керівниця Асоціації Наталя Савка.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та люди сидять

Об‘єкт, вартістю понад 2,5 млн злотих, збудовано Воєводською комендатурою Державної пожежної служби в Ряшеві в межах проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні», який ми спільно реалізуємо завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна.

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

Радіємо, що з кожним втіленим заходом проєкту, ми наближаємось до головної мети — зміцнити спроможності регіональних служб пожежної охорони та надзвичайних ситуацій. #спільно_для_розвитку_Карпат