Конференція відкриття проєкту “Нафтова спадщина діяльності Ігнатія Лукасевича”

Увага! Стартує відбір учасників конференції відкриття проєкту “Нафтова спадщина діяльності Ігнація Лукасевича”.

Асоціація “Єврорегіон Карпати –Україна” у партнерстві з Підкарпатським воєводством розпочинають реалізацію проєкту в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Мета проєкту: збереження та популяризація історичної спадщини Ігнатія Лукасевича задля збільшення туристичного потоку та зміцнення транскордонного співробітництва Підкарпатського воєводства та Львівської області.

Конференція відбудеться 12 березня 2020 року у Ряшеві (Підкарпатське воєводство, Польща).

Конференція має на меті презентацію ключових завдань і заходів проєкту, а також представлення життя та діяльності Ігнатія Лукасевича та нафтової спадщини Підкарпатського воєводства та Львівської області. Буде бговорено об’єкти нафтової спадщини з метою їх включення до туристичного путівника, представлено кращі практики промоції об’єктів культурної спадщини.

Семінар, 13 березня 2020 року 2020 року у Ряшеві (Підкарпатське воєводство, Польща).

Семінар для учасників з Польщі та України, що працюють із історичною спадщиною та зацікавлені діяльністю та здобутками Ігнатія Лукасевича. Семінар орієнтований насамперед на людей, які хочуть отримати детальніші знання про нафтові традиції та місця, пов’язані з нафтовою спадщиною.

Бажаючим взяти участь у конференції та семінарі необхідно до 28 лютого 2020 року надіслати заповнену заявку (форма додається) на електронну скриньку eku@ukr.net з темою участь у конференції “Нафтова спадщина діяльності Ігнатія Лукасевича”.