Зустріч із представниками 15 шкіл та відділів освіти – партнерів проекту «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти»

26 квітня в Департамент освіти і науки ЛОДА Офіційна сторінка відбулася зустріч із представниками 15 шкіл та відділів освіти – партнерів проекту «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти», що втілює консорціум партнерів у складі Міністерство освіти і науки України, департаментів освіти і науки Львівської ОДА і Луганської ВЦА, ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” та Асоціація Місцевих Рад “Ради Львівщини” у рамках програми секторальної підтримки регіонального розвитку.
 Проект має на меті розвиток міжрегіонального співробітництва в освітній сфері між Львівщиною та Луганщиною. Зокрема, будуть відремонтовані та облаштовані 30 класів української мови або історії, серед них на Львівщині у Бориславі, Трускавці, Червонограді, Рудках, Бродах, Великому Любені, Жовкві, Судовій Вишні, Перемишлянах, Підбірцях, Лопатині, Рудках, Сколе, Сокалі, Старому Самборі та Борині.
ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”, у свою чергу, займатимемося посиленням співпраці вчителів, проведенням літніх шкіл, краєзнавчих таборів.
Сьогодні випрацювали графік реалізації проекту партнерами на Львівщині та обговорили завдання для усіх учасників.
#змінимо_країну_разом