«Змінимо країну разом» – розширення території дії Програми. 

На Львівщині перебувають делегації з Луганської, Донецької та Івано-Франківської областей. У межах візиту  обговорюватимуть план заходів щодо реалізації Меморандуму про співпрацю в рамках Програми «Змінимо країну разом», що передбачає розширення території дії Програми.

Сьогодні, 29 січня, відбувся круглий стіл, де представники Львівщини та Луганщини ділилися досвідом впровадження Програми, тонкощами та деталями написання і реалізації проєктів, обговорювали принципи взаємодії та перспективи.

Власне, про перспективи. Нові конкурси міжрегіональних обмінів між закладами освіти, культури і засобами масової інформації буде оголошено вже на початку березня! Тому саме час активно шукати партнерів, тим паче, що розмір гранту буде збільшено, а географію розширено – відтепер до Львівщини і Луганщини долучились Донеччина і Прикарпаття.

«З 2016 року Львівщина співпрацює з Луганщиною і за цей час нам вдалося досягнути справді вражаючих результатів. Ми готові ділитися всіма своїми здобутками та досвідом з колегами з Донецька та Івано-Франківська, щоб розширити територію Програми. Тому сьогоднішня зустріч дуже важлива для консолідації дій» – зазначив голова Львівської обласної ради Олександ Ганущин.

Приємно було почути, що тепер Луганщина не уявляє святкувань Дня прапора чи Дня незалежності без участі львів’ян, а спільні зустрічі – завжди свято та натхнення. Це справді показує наскільки Програма зближує та об’єднує.

«Існує багато стереотипів, якими активно маніпулюють і користуються наші недруги. Саме тому для нас важливо знаходити і показувати спільність сходу та заходу України. Це те, що допомагає «зшивати країну» і ставати сильнішими» – підсумувала виконавча директорка Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна”.