“Змінимо країну разом” – перші ластівки

Перші заходи в рамках цьогорічної програми освітніх, культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей у рамках Програми “Змінимо країну разом”!

Конкурс, ініційований Олександром Ганущином, вже вдруге реалізовують спільно Львівська обласна рада, Департамент освіти і науки ЛОДА Офіційна сторінка, Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА , Луганська обласна державна адміністраціяЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”.

У рамках реалізації проекту-переможця конкурсу освітніх обмінів «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти» відбувся спільний тренінг для учнів Мирненської ЗОШ I-III ступенів (Луганська область) та Паликоровівського НВК (Львівська область).

“Стереотипи й упередження. Їх роль у житті суспільства” – такою була тема зустрічі. Вчителі і діти, спілкуючись та виконуючи цікаві завдання, шукали те спільне, що об’єднує нас від сходу до заходу. Як зазначають автори проекту, їхнє основне завдання – це формування у школярів східної та західної України спільних цінностей🇺🇦.

Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” рада підтримувати проекти, які змінюють та об’єднують країну.

Чекаємо новин і від інших переможців, а їх аж 32:

5 медійних проектів
12 культурних проектів
15 освітніх проектів.