Згадуємо, як трембітали на майстер-класі

Трембітали у гірському селі Снідавка, де Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» організувала майстер-клас з виготовлення вівчарських музичних інструментів.

Згадуємо, як це було: «екстремальний» шлях до локації, співи учасників майстер-класу у кузові вантажівки, цікаві розповіді майстра-трембітаря Василя Грималюка про значення трембіти для мешканців гір та про особливості процесу виготовлення трембіти на фоні мальовничих Карпат. Усі найцікавіші кадри з майстер-класу на Івано-Франківщині зібрали у відеоролику.

Запрошуємо переглянути відео та поєднати приємне з корисним: насолодитись надзвичайними пейзажами Карпатських гір та дізнатись секрети виготовлення одного із найдавніших музичних інструментів вівчарів – трембіт.

Відеоролик виготовлено для проєкту «Шлях волоської культури у польсько-українському прикордонні», що реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та Асоціацією з Розвитку та Промоції Підкарпаття «Pro Carpathia» за фінансування Європейського Союзу в рамках Програма ТКС Польща-Білорусь-Україна.