Збільшуємо присутність Асоціації у Карпатському регіоні та відкриваємо нові вектори співпраці на Буковині

Зображення може містити: 1 особа, сидить та у приміщенніЗбільшуємо присутність Асоціації у Карпатському регіоні та відкриваємо нові вектори співпраці на Буковині!

Під час робочої зустрічі виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин та Олексій Бойко, голова Чернівецької обласної ради домовилися про поглиблення співпраці між асоціацією та Чернівецькою областю. Тішимося, що Усть-Путильська та Селятинська громади уже стали частиною Асоціації, очікуємо, що уже невдовзі Чернівецька облрада стане ще одним членом ЄКУ.

Також очікуємо посилення співпраці в частині реалізації спільних програм. Упродовж останніх трьох років у рамках Програми ініціатив місцевих карпатських громад у Чернівецькій області Асоціація підтримала 18 проєктів на суму 5,4 млн грн. Радіємо, що Чернівецька обласна рада поділяє наші погляди щодо важливості проведення таких конкурсів для втілення проєктних ідей. А ми в свою чергу готові активно працювати, аби зростала не лише кількість проєктних заявок від представників Чернівецької області, а й їх якість.

Немає опису світлини.

Цього року продовжуємо також працювати в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0». Це ще один важливий крок, що є продовженням попередньо здобутого досвіду міжрегіональної співпраці чотирьох карпатських областей.

Немає опису світлини.

Віримо, що об’єднані бажанням розвивати Карпатський регіон, зможемо реалізувати усе заплановане #спільно_для_розвитку_Карпат