Завершили серію концертів духовної музики у церкві на Івано-Франківщині

Завершили серію концертів духовної музики співом хору Дударик в дерев’яній церкві на Івано-Франківщині.

У важливий для християн день – свято Покрови Пресвятої Богородиці – ми зібрали усіх поціновувачів сакральної архітектури Карпат у особливому місці. Пам’ятка всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, пам’ятка архітектури національного значення та справжній скарб дерев’яної архітектури Карпат – Церква Зішестя Святого Духа у Рогатині.

«Побувати тут, у Церкві Святого Зішестя – велика честь і радість для кожного туриста карпатського регіону, адже унікальність Церкви визнана не тільки місцевому рівні, а й всесвітньому. Щиро вірю, що завдяки нашим проєктам ми відкриємо по новому сакральну спадщину Карпат та покажемо ще не одну пам’ятку дерев’яної архітектури, якою варто пишатись», – зазначила Наталя Савка, керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

Не лише екстер’єр храму вражає. Усім відвідувачам показали іконостас, створений у 1650 році, який є одним з трьох найстаріших збережених іконостасів України. Після екскурсії та розповіді про Церкву, національна чоловіча хорова капела «Дударик» подарувала усім присутнім неймовірне виконання творів духовної музики.

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні

Захід організовано в рамках проєкту «Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини», який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» та Підкарпатська Регіональна Туристична Організація за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна.