Завершується перший етап роботи над стратегічним документом у рамках проєкту «Звуки природи. SlowRivers – практичний пакет для туристів»

Завершується перший етап роботи над стратегічним документом у рамках проєкту «Звуки природи. SlowRivers – практичний пакет для туристів».

Експерти вже провели інвентаризацію річок, визначили ділянки з найбільшим потенціалом користі для туристів, описали культурні та природні пам’ятки у басейнах річок Сян та Стрвяж. Для максимальної ефективності цього документу, 29 жовтня відбудеться онлайн консультаційна зустріч із представниками туристичної галузі.

Під час заходу експерти ознайомляться із пропозиціями та ідеями щодо розвитку туризму у в районі річок Сян та Стрвяж, а підсумки дискусії стануть доповненням до розробленого стратегічного документу.

Нагадаємо, що проєкт «Звуки природи. SlowRivers – практичний пакет для туристів» реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» спільно із Підкарпатською регіональною туристичною організацією за фінансової підтримки ЄС в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна. Мета проєкту – комплексна промоція природної спадщини водного туризму по обидва боки кордону, а також підвищення обізнаності місцевих громад та туристів про багатство та різноманітність природного середовища польсько-українського прикордоння.