Засідання Українсько-польської міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва

22 березня 2019 у Збаражі відбулося засідання Українсько-польської міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва (МКРМС), в якому взяли участь Голова Правління Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” Олександр Ганущин та її виконавча директорка Галина Литвин.
Для розгляду на засідання МКРМС ініційовано 2 звернення. Зокрема, до компетентних органів України і Польщі щодо відновлення регулярного міжнародного залізничного сполучення “Хирів (Україна) – Загуж (Республіка Польща)”, задля поглиблення транскордонного співробітництва, економічного та туристичного розвитку українсько-польського прикордоння.

А також звернення до компетентних органів, відповідальних за планування програм транскордонного співробітництва Європейського Союзу, збільшити бюджет Програми Польща – Білорусь – Україна у фінансовій перспективі 2021-2027, з огляду на вагомий вплив цієї Програми на рівень життя населення по обидві сторони кордону, а також високий рівень зацікавленості серед потенційних бенефіціарів.
Обидва звернення отримали підтримку Українсько-польської міжурядової координаційної ради з питань міжрег
іонального співробітництва