Засідання Наглядового Комітету проекту «ПАНТЕРА – Транспорт в районі Перемишля і Нижанкович за спадщину співпраці»

30 травня, у Львові відбулося засідання Наглядового Комітету проекту «ПАНТЕРА – Транспорт в районі Перемишля і Нижанкович за спадщину співпраці», який спільно реалізується Асоціацією ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” , Powiat przemyskiта Нижанковицькою селищною радою.

Делеговані представники партнерів розповіли про стан реалізації проекту в межах своєї ділянки, а також обговорили можливості виникнення труднощів та превентивні заходи для їх уникнення.

Звичайно, що основні акценти все ж були спрямовані на подальші етапи реалізації проекту, календарний план заходів та формат співпраці між партнерами.
Загалом, всі учасники Наглядового Комітету погодилися, що проект реалізовується відповідно до календарного плану та плану заходів.

Як зазначила виконавча директорка Асоціації Галина Литвин, потрібно пам’ятати, що цей проект має бути ефективним доповненням до вже діючих і планованих проектів з облаштування пунктів пропуску на кордоні Україна-Польща та інших проектів, спрямованих на розбудову дорожньої мережі, що веде до цих пунктів.