Засідання наглядового комітету проєкту «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні»

Сьогодні відбулось засідання наглядового комітету проєкту «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні».

Під час заходу партнери проєкту презентували стан реалізації заходів, а також обговорили актуалізований графік реалізації заходів, внесення змін та звітність в рамках проєкту.

В рамках проєкту вже :

  • проведено аудит об’єктів, що підлягають включенню в транскордонний маршрут,
  • здійснено розробку концепції маршруту,
  • розроблено віртуальний тур Підкамінським монастирем.

Зображення може містити: 3 людини, текстЗображення може містити: 1 особа

Створений паломницький маршрут включає 61 об’єкт сакральної спадщини, в тому числі 39 об’єктів на території України та 22 у Польщі.

Нагадаємо, що проєкт «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні» реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Департаментом архітектури та розвитку містобудування ЛОДА та Римокатолицькою парафією св. Ядвиги в Мокободах у рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна.