Запрошуємо у велоподорож Львівщиною

Маєте плани на вихідні? Якщо ні, то беріть велосипед і гайда з нами відкривати цікаві локації Львівщини!

У цю суботу, 30 жовтня, відбудеться велопробіг від Домажиру до Верещиці. Цей маршрут зможуть подолати як професіонали, так і новачки у велоспорті, адже відстань між стартовою та фінішною точками орієнтовно 25 км. Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», Управління туризму та курортів Львівської ОДА та Bike Sport Active запрошують усіх охочих приєднатись. Гарний настрій та неймовірні враження від велоподорожі ми гарантуємо!

Детальніше про захід та форму для реєстрації знайдете на сторінці події – https://www.facebook.com/events/566176197824296

Звертаємо увагу на обов’язкове дотримання карантинних обмежень: учасник допускається до загальної колони за наявності сертифікату про вакцинацію чи негативного ПЛР-тесту.

Зазначимо, що велосипедна прогулянка відбудеться в межах проєкту “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”, що реалізується гміною Замость у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна”, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівським національним природним парком, Любельським воєводством, Розточанським національним парком за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Польща – Білорусь – Україна.