Запрошуємо у велоподорож Львівщиною

Маєте плани на вихідні? Якщо ні, то беріть велосипед і гайда з нами відкривати цікаві локації Львівщини!

У цю суботу, 30 жовтня, відбудеться велопробіг від Домажиру до Верещиці. А 31 жовтня зі Львова до Івано-Франкового. Ці маршрути зможуть подолати як професіонали, так і новачки у велоспорті, адже відстань між стартовою та фінішною точками орієнтовно 25 км. Для новачків забезпечимо трансфер зі Львова до точки старту, для професійних велосипедистів доступна можливість подолати більшу дистанцію. Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», Управління туризму та курортів Львівської ОДА та Bike Sport Active запрошують усіх охочих приєднатись. Гарний настрій та неймовірні враження від велоподорожі ми гарантуємо!

Звертаємо увагу на обов’язкове дотримання карантинних обмежень: учасник допускається до загальної колони за наявності сертифікату про вакцинацію чи негативного ПЛР-тесту.

Зазначимо, що велосипедні прогулянки відбудуться в межах проєкту “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”, що реалізується гміною Замость у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна”, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівським національним природним парком, Любельським воєводством, Розточанським національним парком за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Польща – Білорусь – Україна.