Запрошуємо переглянути промоційні фільми про вівчарські традиції у Карпатах

Де знайти натхнення? Звісно, у Карпатах, бо тут досі живуть давні традиції та особливі ремесла, які не залишать байдужим нікого.
Для нас у Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” важливо розповідати про різноманіття культур Карпат, популяризувати фольклор цього краю та ділитись особливостями життя і побуту мешканців гір. Зокрема, для цього ми спільно з Асоціацією з Розвитку та Промоція Підкарпаття “Прокарпатія” реалізували проєкт «Шлях волоської культури на польсько-українському прикордонні».
Про волохів, як одну із найдавніших етнічних груп Карпат, історію, їх спосіб життя та заняття, якими займались тут здавна, ми дізнавались в рамках проєкту, а тепер хочемо показати й вам!
Фільм «Вівчарські традиції на польсько-українському прикордонні» розповідає про вівчарство та звичаї, пов’язані із цією нелегкою працею, цікаві історичні факти про випас овець, знайомить із пастухами, показує неймовірні пейзажі.

До речі, пропонуємо переглянути і наш фільм «Там, де до сонця близько: традиції вівчарства», аби підглянути, як проходить звичний день пастухів у Карпатах.Приємного перегляду та не забувайте про вподобайки!

Проєкт «Шлях волоської культури на польсько-українському прикордонні» реалізовано за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми Польща-Білорусь-Україна.