Запрошуємо на заключний концерт духовної музики

Ще одна нагода насолодитись красою карпатських церков та співом хору Дударик

Заключний концерт духовної музики відбудеться 14 жовтня на Івано-Франківщині у місті Рогатин. Запрошуємо усіх охочих приєднатись до події та відвідати Церкву Зішестя Святого Духа — унікальну пам’ятку сакральної архітектури, яка входить до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Храм збудований на зламі XV-XVI століття без цвяхів, стіни і склепіння зведені з масивних дубових брусів. Тут зберігся найдавніший в Україні п’ятиярусний ренесансно-бароковий іконостас класичного компонування, створений у 1650 р. Цю красу варто побачити на власні очі!

Незабутні враження від відвідин Церкви лише підсилить талановите виконання творів духовної музики національною чоловічою хоровою капелою «Дударик». Початок концерту о 14:00 годині.

* Захід організовано в рамках проєкту «Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння “, який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» та Підкарпатська Регіональна Туристична Організація за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна.