Запрошуємо на концерт духовної музики

Концерт духовної музики у дерев’яному храмі – це варто побачити та почути!

21 вересня запрошуємо усіх охочих відвідати Церкву Введення в Храм Діви Марії у селі Вовків на Пустомитівщині. Саме тут, у давній дерев’яній святині, відбудеться концерт духовної музики за участі вокального ансамблю “ОРФЕЙ”.

Також відвідувачі зможуть розглянути усі деталі інтер’єру Церкви – образи святих, маленький автентичний іконостас, живопис Федора Сеньковича – та побачити дерев’яне Розп’яття і образ Матері Божої Белзько-Ченстоховської 17-го століття, врятовані з костелу.

Об 11:00 годині у Церкві відбудеться Божественна Літургія, а о 12:30 – концерт. Зазначимо, що захід відбудеться в рамках проєкту «Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини”, який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» та Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму Польща-Білорусь-Україна.

Пишаємось багатою сакральною архітектурою Карпатського регіону та активно працюємо, аби показати усім ці унікальні пам’ятки нашого краю.