Загальні збори членів Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна”

7️⃣ листопада в м. Ужгород відбулися Загальні збори членів Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”.

У порядку денному – важливі для розвитку карпатського регіону питання. Розпочали з Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки. Адже ініціатива президента не знайшла відображення в проекті державного бюджету❗️. Асоціація, як інституція, основною метою якої є розвиток та промоція карпатського регіону, не може залишатися осторонь цієї проблеми.

Прийняли низку звернень до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.
– щодо фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки
– щодо співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги
– щодо реалізації Програми підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики.

Також під час зборів говорили про можливості – конкурси і гранти. Запропонували членам Асоціації брати участь у відкритих конкурсах від Український культурний фонд, а також анонсували старт нового конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та конкурсу від CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

Дуже радіємо одностайності, з якою приймалися рішення. Маємо багато роботи попереду і прагнемо одним фронтом, спільно робити Карпати успішнішими!

Львівська обласна рада Бродівська міська рада Самбірська районна рада Бродівська Районна Рада Золочівська районна рада Сокальська районна рада Старосамбірська районна рада Ходорівська міська рада Гніздичівська ОТГ Заболотцівська сільська радаТростянецька об’єднана територіальна громада Ралівська сільська радаАсоціація Місцевих Рад “Ради Львівщини” Косівська районна рада Брошнів-Осадська селищна громадаУжгородська міська рада. Офіційна сторінка