З Днем захисту дітей!

Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” завжди долучається до проєктів, які допомагають втілити дитячі мрії!

У рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад зокрема створено Карпатський публічний простір для дітей ТуСтань, придбано костюми і музичні інструменти для дитячого фольклорного гурту Тур’я-Реметівської дитячої музичної школи, встановлено штучне покриття на території спортивного майданчику в ДЮСШ Перечинської ОТГ, придбано комп’ютерне обладнання для учнів сіл Рокосово і Вертеп Хустського району, Вільшинки Перечинського району, Руська-Мокра на Тячівщині.

За 2 роки понад 1000 школярів від Бродівщини до Старосамбірщини Львівської області, від Білокуракинщини до Попаснянщини Луганської області взяли участь в обмінних візитах, культурних заходах, знайшли нових друзів у рамках програми «Змінимо країну разом». Тішимося, що цьогоріч до них доєднаються і дітки Донеччини та Івано-Франківщини.

А проєкт «Схід і Захід разом» – взагалі одна велика і тепла історія про дітей і для дітей: ми приймали на Львівщині понад 30 діток з Луганщини, організовували екскурсії та знайомили з локальними цікавинками!

Докладемо усіх зусиль, щоб дитинство наших дітей було щасливим, радісним і під мирним небом!