Які музеї варто відвідати у Міжнародний день музейних селфі

Зробити селфі після занурення у ополонку на Водохреща — вже звична традиція для багатьох, а ми пропонуємо дещо інше.

Сьогодні відзначають Міжнародний день музейних селфі. Таку подію організовують щорічно у третю середу січня, аби популяризувати історико-культурну спадщину та заохочувати відвідати музеї. У цей день усі охочих запрошують на екскурсії та дозволяють зробити на пам’ять фото із унікальними експонатами.

Ми точно знаємо, що у карпатському регіоні цікавих, сучасних та креативних музеїв є багато, а до створення чи відновлення деяких із них долучилась і наша Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна”. Зокрема, фінансуючи проєкти в межах Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, вдалось допомогти громадам відновити будівлі музеїв, придбати додаткове обладнання, облаштувати музейні експозиції та створити комфортні умови для відвідувачів.

Серед таких музеїв – Аптека-музей Йогана Зега, Музей Дрогобиччина, Косівський музей Народного Мистецтва та Побуту Гуцульщини, Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського, музей старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини, Історико-культурний заповідник “Древній Звенигород” та багато інших.

#карпатські_ініціативи_в_дії