Візит на Львівщину. Враження учнів та вчителів Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ

Зараз, коли ми всі повинні дотримуватися карантину, дуже важливо не забувати для чого це робимо. А робимо для того, щоб якомога швидше знову зустрічатися з колегами та друзями, ходити в театри та кіно, їздити один до одного в гості, досліджувати нові куточки України та світу.

Асоціація “Єврорегіон Карпати-Україна” хоче поділитися відгуками учнів та вчителів з Луганщини, які гостювали на Львівщині в рамках проєкту «Схід і захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти» .

«Спільне партнерство між учителями та обмін досвідом стали гарною можливістю поповнити скарбницю педагогічних надбань і поділитися власними напрацюваннями. Вдало організована змістовна культурна програма дозволила вчителям Луганщини відчути місцевий колорит, поринути в історичне минуле Львівщини. Захопливою й цікавою була програма, організована для учнів Луганщини: різноманітні екскурсії по Львову, Тускані, до Сколівського історико-краєзнавчого музею, Державного історико-культурного заповіднику «Нагуєвичі», зустріч з учнями Верхньосиньовидненської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів «Надія» Сколівського району Львівської області, відвідування дельфінарію, цирку, поїздка в Карпати. Протягом десяти днів діти мали змогу познайомитись ближче з історико-культурною спадщиною Львівської землі та отримати незабутні враження від подорожі.»

Такі враження від грудневого візиту отримала група з Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 Лисичанської міської ради Луганської області. Будемо і далі ділитися відгуками. Впевнені, що зовсім скоро зможемо зустрічати нових гостей.