Вітаємо з Великоднем!

Великодні традиції України – розмаїті, яскраві, самобутні. У самих лише Карпатах вони відрізняються не тільки по регіонах, а й від села до села – у кожного є свої особливі прикмети, обряди, ритуали. Так твориться унікальна спадщина, яку важливо цінувати та берегти.

Цьогоріч нам усім доведеться внести певні корективи в усталений порядок святкування Великодня. Уся магія має твориться вдома, в тісному сімейному колі. Мусимо відкласти великі родинні зустрічі, спільні забави та масові святкування на час, коли загроза життю і здоров’ю буде подолана. Подивіться на це, як на гарну нагоду додати у свої святкові звичаї щось нове і особливе. Зробіть маленький сімейний Великдень по-справжньому теплим, яскравим та магічним.

Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» вітає усіх зі святами. Бажаємо міцного здоров’я, радості та любові! Залишайтеся вдома, будьте свідомими та відповідальними, будьте сильними та згуртованими. І тоді зовсім скоро можна буде обійняти рідних, друзів, коханих, повернутися на вулиці своїх улюблених міст, вирушити в омріяну подорож!

Ми, як і всі, вже дуже хочемо повернутися до звичного ритму життя. Заради цього #святкуємо_Великдень_вдома.

photo5233709978991308079-e1587113088901