Вишиванка – код нації!

Вишиванка – код нації! Але ж скільки існує цих унікальних кодів, які несуть інформацію про кожну частинку нашої великої України.

Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” в рамках Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад підтримує проєкт «Збереження історико-культурної спадщини шляхом відтворення кептарів та вишиванок делятинського типу». Ці кептарі – яскравий взірець гуцульської культури, але, на жаль, майже не досліджені і не відомі . Хоча узори направду вражають своєю повнотою та орнаментами.

Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин побувала в гостях у Віри Кухтарук та Андрія Мисюка, які власне і є ідейними натхненниками проєкту. Спілкувалися про історію містечка та, звичайно ж, про успіхи у реалізації проєкту.

І насправді успіхами вже готові ділитися! 2️⃣2️⃣ вересня запрошуємо на «Ярмарок в Делятині», де ви на власні очі побачите результати спільної роботи. Окрім вишиванок, на фестивалі буде смачна карпатська їжа та народна музика.

Дякуємо Львівська обласна рада, Івано-Франківська обласна рада, Закарпатська обласна рада, Чернівецька обласна рада за ініціативу та постійну підтримку програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.