Відповідаємо на найпоширеніші запитання щодо Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021

Поки триває прийом заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021, ми отримуємо від потенційних учасників Конкурсу багато запитань. Сьогодні публікуємо відповіді на найпоширеніші із них :

 1. Чи є обмеження щодо кількості заявок від однієї організації?
  Відповідь: Ні ❌. Кількість  заявок від одного учасника не обмежується
 2. Чи може орган місцевого самоврядування бути заявником?
  Відповідь: Ні ❌. Відповідно до умов конкурсу заявниками можуть бути громадські організації, благодійні організації, комунальні підприємства, агенції регіонального розвитку. З органом місцевого самоврядування, на території якого реалізуватиметься проєкт, обов’язково повинна бути підписана угода/декларація про партнерство, однак заявником орган місцевого самоврядування бути не може.
 3. Чи може кошти для забезпечення власного внеску надати орган місцевого самоврядування?
  Відповідь: Так ✅. Власний внесок може бути забезпечено організацією-заявником або органом місцевого самоврядування-партнером проєкту.
 4. Чи є встановлена форма Угоди про партнерство з органом місцевого самоврядування?
  Відповідь: Ні ❌. Форма угоди/декларації/меморандуму про партнерство не регламентована. В цьому документі обов’язково повинні бути вказані реквізити організацій-партнерів, назва проєкту, обов’язки партнерів у проєкті, підписи і печатки усіх сторін угоди/декларації/меморандуму.

Нагадуємо, що до 30 квітня чекаємо Ваших заявок, а до 20 квітня відповідаємо на питання щодо умов конкурсу, надіслані на електронну скриньку: ekarpaty.ua@gmail.com.