Відеоролик з концерту духовної музики в Рогатині

Концерти духовної музики, які ми проводили у дерев’яних храмах Карпат, досі згадуємо із неймовірними задоволенням

Дерев’яна церква Святого Зішестя у Рогатині — місце, яке варто побачити, аби відчути силу сакральної спадщини. Саме тут Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» провела завершальний концерт: слухали заворожуючий спів хору «Дударик», говорили про цінність дерев’яної спадщини Карпат та наповнювались енергією, яка панує в храмі. Якщо Ви тут ще не були, то щиро радимо відвідати Церкву в Рогатині.

Частинку того дня та покажемо вам у відеоролику з події. Цю та ще більше унікальних пам’яток дерев’яної архітектури ми зібрали у туристичному маршруті Карпатський шлях дерев’яної архітектури. Відкривайте красу сакральної архітектури разом з нами!

Концерт духовної музики організовано в межах проєкту «Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини», який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» та Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму Польща – Білорусь – Україна