Відео, як пройшов концерт духовної музики у Кліцько

Популяризувати сакральну спадщину Карпат для Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» дуже відповідальна справа.

Завдяки транскордонним проєктам ми маємо шанс показати широкій аудиторій унікальну красу дерев’яних пам’яток архітектури та привернути увагу до культурних надбань нашого краю.

Тішимось, що проведені концерти духовної музики на території дерев‘яних церков Львівщини стали чудовою нагодою для відвідувачів дізнатись більше про такі давні пам’ятки архітектури, як наприклад Церква Введення в Храм Діви Марії у селі Вовків та Церква Успіння Пресвятої Богородиці у селі Кліцько.

До речі, про те, як відбувався захід у селі Кліцько та цікаву інформацію про історію Церкви Ви можете переглянути у короткому відеоролику.

Приємного перегляду та до зустрічі на наступних концертах духовної музики вже цими вихідними на Закарпатті!

Захід організовано в рамках проєкту «Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння “, який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати —Україна» та Підкарпатська Регіональнa Туристична Організація за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна 2014-2020