Відбувся концерт духовної музики у селі Кліцько

Ще один із серії концертів духовної музики відбувся сьогодні у селі Кліцько Львівської області на території Церкви Успіння Пресвятої Богородиці.

Більше сотні глядачів та онлайн учасників насолоджувалися духовними творами від хорової капели Дударик.

Привітала гостей керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Наталя Савка: «Дуже важливо в різний спосіб промувати сакральну спадщину. Проєкт «Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння» – це чудовий приклад як можна за допомогою культурних надбань, а саме духовних співів показати красу, велич та цінність Карпатських дерев’яних церков. Окрема подяка колективу «Дударик», які своїм чудесним співом прикрасили це дійство».

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Захід організовано у рамках проєкту “Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння”, що реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та Підкарпатською Регіональною Організацією Туристичною за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна.