Відбулися Загальні Збори Асоціації

Звірили годинники і працюємо #спільно_для_розвитку_карпат

Сьогодні відбулися Загальні Збори Асоціації органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”, під час яких підбили проміжні підсумки діяльності та затвердили попередній план, згідно з яким будемо рухатися далі!

Зокрема, затвердили основні напрямки діяльності Асоціації на 2022 рік. Стратегічні завдання незмінні – посилювати присутність карпатських регіонів у порядку денному державних органів влади, розвивати місцеве самоврядування, зміцнювати внутрішні та зовнішні партнерства; також продовжимо реалізовувати Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом».

Відбулася зміна у складі президії Асоціації. Члени задовільнили прохання виконавчої директорки Галини Литвин і з 13 вересня вона складе свої повноваження. Поряд з тим, вона залишиться постійною членкинею правління Асоціації, як людина, яка зробила величезний вклад в її становлення та розвиток. Функції виконавчої директорки, рішенням Зборів, виконуватиме Наталя Савка.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні