Відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Калуської районної ради

Завершуємо активний робочий тиждень ще кількома цікавими подіями та зустрічами під гаслом #спільно_для_розвитку_Карпат

Для Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» підтримка місцевого самоврядування та сприяння розвитку громад Карпатського регіону – є одними із ключових напрямків діяльності. Саме тому, ми активно підтримуємо ініціативи щодо створення нових платформ для взаємодії громад та посилення їх співпраці. Зокрема, таким майданчиком відтепер є Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Калуської районної ради.

На запрошення організаторів, участь у засіданні Координаційної ради, взяли також представники Асоціації – виконавча директорка Галина Литвин та програмна директорка Ірина Луцюк, які розповіли присутнім головам територіальних громад про можливості залучення додаткового фінансування для громад, зокрема, і про Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад, адже цим фінансовим інструментом можна скористатися уже зараз.

Тішимось, що разом з Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» таким важливими питаннями як нові підходи щодо місцевого розвитку, розширення напрямів проєктної діяльності та використання можливостей транскордонної співпраці громади приділяють все більшу увагу. Зі свого боку ми завжди готові підтримувати ініціативи громад, сприяти у пошуку партнерів і підвищенні якості проєктних команд у громадах. #разом_зможемо_більше