Відбулось онлайн-навчання щодо підготовки проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021

Сьогодні відбулось онлайн-навчання щодо підготовки успішної проєктної заявки для участі у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у 2021 році в межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Понад 200 осіб – представники органів місцевого самоврядування та активних громад Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей – зареєструвались на навчання, аби першими дізнатись про умови цьогорічного набору.

Виконавча директорка Асоціації Галина Литвин привітала учасників онлайн-заходу та зазначила: «Цьогоріч ми очікуємо на велику кількість проєктних заявок та переконані, що конкуренція між заявниками буде на високому рівні. Саме тому, проводимо сьогодні навчання, аби дати усі роз’яснення щодо правил Конкурсу та можливостей, які зможуть отримати громади. Бажаю усім учасникам плідної праці, успіху у підготовці заявок та сподіваюсь, що цей тренінг допоможе Вам успішно сформувати ідею проєкту, стати щасливим переможцем та втілити ініціативу в життя».

Під час заходу, Галина Литвин наголосила також на особливостях конкурсного набору, зокрема обов’язковими умовами є наявність угоди про партнерство з органом місцевого самоврядування, фінансування лише капітальних видатків за кошти гранту та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року.

Інформацією щодо успішного оформлення та подачі проєктної заявки поділилась програмна директорка Асоціації Ірина Луцюк. Зокрема, учасники навчання дізнались про структуру проєктної заявки та бюджету, а також особливості заповнення кожного з розділів, аби експерти змогли якісно оцінити подані проєкти.

У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів-переможців у 4 карпатських областях, загальним розміром гранту 10 млн гривень.

Прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад триває до 30 квітня 2021 року. Із деталями конкурсу, онлайн-реєстраційною формою, а також формами опису проєкту та бюджету усі зацікавлені можуть ознайомитись за посиланням: https://ekarpaty.com/konkurs-initsiativ-mistsevih-karpatskih-gromad-2021/

Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.