Відбулась стратегічна сесія Львівської обласної ради “Успішні громади Львівщини: від стратегії до добробуту”

Немає опису світлини.Перспективи та можливості для розвитку територіальних громад Львівщини обговорили сьогодні в рамках стратегічної сесії Львівської обласної ради “Успішні громади Львівщини: від стратегії до добробуту”.
Захід організовано за ініціативи голови Львівської обласної ради Ірини Гримак спільно з Асоціацією Місцевих Рад “Ради Львівщини” та Асоціацією органів місцевого самоврядування Єврорегіон Карпати – Україна.

Зображення може містити: одна або кілька осіб, натовп та у приміщенні
Фінансові можливості для громад Львівщини презентувала виконавча директорка Асоціації Галина Литвин. Одним із інструментів залучення коштів є Програма підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що реалізує Асоціація. За 4 конкурсні набори реалізовано 49 проєктів, загальний бюджет яких склав 12,9 млн грн. Цього року продовжимо надавати фінансову підтримку громадам та розпочнемо ще 2 конкурсні відбори.

Галина Литвин також представила проєкти, що реалізує ЄКУ в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна. Завдяки підтримці одного із найбільших донорів проєктів міжнародної технічної допомоги на Львівщині реалізуються 64 проєкти. Важливо, що майже третина, 23 проєкти – це перемога Асоціації та наших членів.

Зображення може містити: 1 особа, танцює, натовп та у приміщенні
Окрім цього, представлено ініціативу Made in Karpaty, що має на меті підтримку локальних товаровиробників. Важливим елементом цієї ініціативи є надання грантів виробникам на придбання обладнання та консалтингові послуги.

Як зазначила Галина Литвин: «У 2021 році робота Асоціації буде зосереджена на поглибленні транскордонної та міжрегіональної співпраці, продовженні активної співпраці у сферах туризму, збереження спадщини, довкілля, безпеки, а також впровадженні нових ініціатив щодо підтримки локальних виробників Карпатського регіону».