Відбулась робоча зустріч з заступницею Голови правління Асоціації Мирославою Ливч

Співпраця в межах Програм Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» та сприяння у реалізації наших транскордонних проєктів — ключові питання робочої зустрічі керівниці Асоціації Наталі Савки та заступниці Голови правління Асоціації, керуючої справами Закарпатської обласної ради Мирослави Ливч.

Обговорили поточну ситуацію щодо фінансування проєктів-переможців в межах Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та Програми міжрегіональних обмінів «Змінимо країну разом».

«Це вкрай важливі проєкти для Асоціації, адже мають на меті розвиток карпатського регіону та посилення міжрегіонального співробітництва – а це наші стратегічні напрямки діяльності», – зазначила Мирослава Ливч.

«Усі бенефіціари проєктів у межах обох програм повинні пильно стежити за порядком реалізації проєктів, дотримуватися затверджених планів, як в частині фінансування, так і періоду реалізації» – наголосила Наталя Савка.

Також під час зустрічі узгодили плани щодо проведення концертів духовної музики на Закарпатті, а саме 9 жовтня у с. Колочава та 10 жовтня у с.Чорноголова.  Додамо, що концерти відбуватимуться у церквах в межах проєктів транскордонних проєктів “Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння” та “Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини”.

Попереду багато роботи, аби втілити усі обговорені ініціативи. Тож працюємо далі #спільно_для_розвитку_Карпат