ВІДБІР ЕКСПЕРТІВ ДЛЯ ОЦІНКИ ПРОЕКТІВ !

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» оголошує прийом заявок до складу Конкурсної комісії для оцінювання проектів, поданих на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Прийом заявок до 6 грудня 2019 року.

Проекти, оцінка яких буде здійснюватись, подані організаціями з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей і стосуються пріоритетів: популяризація історико-культурної спадщини; збереження природної спадщини; туризм.

Основні вимоги до експертів: вища освіта; досвід роботи у галузі, що стосується пріоритетів проектів, проектного менеджменту, відсутність конфлікту інтересів.

Робота експертів здійснюється на платній основі.

Експертам потрібно зареєструватись до 6 грудня 2019 року за посиланням https://forms.gle/ZeTphft4Ded3KqCx6 і надіслати на електронну пошту ekarpaty.ua@gmail.com:

– резюме

– мотиваційний лист.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку», що спільно реалізується Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями у рамках Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.