«Велике будівництво в культурі»: проведено зустріч з представниками громад та пам’яткоохоронцями

Представники громад та пам’яткоохоронці провели зустріч, аби спільно якісно заповнити заявки на конкурс «Велике будівництво в культурі».

На запрошення Департаменту архітектури та містобудування ЛОДА та Комісії культурної спадщини та туризму виконавча директорка Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин поділилася успішним досвідом щодо реалізації Асоціацією грантових проєктів та провела для учасників тренінг щодо того, як правильно заповнити грантову заявку.

Асоціація активно співпрацює з Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією та громадами, аби якомога більше проєктів потрапляли у перелік на фінансування.

“Для нас важливо долучитися до такої зустрічі та ініціативи. Ми маємо великий досвід у формуванні переможних конкурсних заявок, готові ним ділитися і бути менторами у процесі підготовки конкурсних документів. У справі порятунку культурної спадщини дуже важливою є співпраця громад, громадськості та управлінців. Зараз громади на старті самостійного управління, тому важливо, аби вони справді розуміли, що робити зі спадщиною, вміли інтегрувати її в економічну стратегію, мислили глобально про пам’ятки і знали, як і де шукати гроші на збереження і відновлення пам’яток”, – наголошує Галина Литвин.

Віримо, що ця зустріч матиме результат у вигляді якісних конкурсних заявок, а згодом і реалізованих проєктів задля збереження культурної спадщини!