Велоблогери обирають Стрв‘яж

Велоблогери обирають Стрв‘яж!

Аби про ріки українсько-польського прикордоння Сян і Стрв’яж дізнались якомога більше мандрівників, ми спільно з Підкаратською Регіональною Туристичною Організацією реалізуємо проєкт «Звуки природи. SlowRivers – практичний комплект для туристів». Популяризуємо природну спадщину усіма способами, зокрема й інноваційними.

Одну із мальовничих локацій українських Карпат – ріку Стрв’яж  – пропонуємо дослідити разом. Красиві пейзажі, багату природу та пам’ятки архітектури, які траплялись на шляху вздовж ріки Стрв’яж, у своєму відеоблозі показав Ігор Мартинів. Разом із друзями мандрівники подолали цікавий маршрут, відвідавши дорогою Хирів, Муроване, Скелівку, Сусідовичі, Самбір та інші місця.

У такий спосіб, через відеокамери та соціальні мережі, ми хочемо показати багатство природи поблизу річки Стрв’яж, адже тут справді є чим помилуватись. Сподіваємось ця «велоподорож» надихне вас повторити маршрут мандрівників самостійно та відкрити туристичний потенціал місцевості Передкарпаття.

Переглядайте відео, ставте вподобайки та подорожуйте Карпатами.

Проєкт «Звуки природи. SlowRivers – практичний комплект для туристів» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна