Вчимося і вчимо в Колочаві.

?Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” дуже цінує партнерство, яке перевірене часом і результатами. Коли один проект ще не встигає завершитися, як починається новий, коли ідеї і бажання спільні.

Таким партнером для нас безсумнівно є Колочавська сільська рада. Можемо похвалитися 2️⃣ проектами з розвитку культурної спадщини у рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine і 2️⃣ проектами Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

2️⃣1️⃣ серпня у рамках проекту “Світ карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат” провели тренінг для місцевих лідерів?. Акцент зробили на промоційних заходах – актуальність, планування, реалізація. Тематика обрана не випадково, адже на наступний рік маємо заплановане проведення аж двох чудових фестивалів у Колочаві?.

Дякуємо за активну участь в обговоренні можливостей використання культурної спадщини для розвитку громади представникам влади місцевого і районного рівнів, закладів освіти, культури, НПП «Синевир», активним представникам бізнесу і туризму, а також заступниці голови Правління Єврорегіон Карпати – Україна Мирослава Ливч. Дякуємо за гостинність власнику «Старого села» Станіславу Аржевітіну і за ініціативу нашому представнику в Закарпатській області, депутату обласної ради Василь Худинець.

☝️А що Карпати надихають, то з вересня стартують нові проекти. Слідкуйте за новинами!