Урочисто відкрито інформаційно-екологічний пункт в урочищі «Дубравка» в м. Сколе

Тішимось, що ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» втілюються в реальні результати та приносять користь Карпатському регіону!

Сьогодні, у рамках урочистостей з нагоди Дня Європейської Співпраці 2020, організованих Представництвом Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна урочисто відкрито інформаційно-екологічний пункт в урочищі «Дубравка» в м. Сколе.

Як відзначив Микола Романишин: “Сколівська районна рада є одним із перших членів Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” і ми раді, що ця співпраця приносить результати і така кількість ініціатив втілюється на Сколівщині”.

Зображення може містити: 2 людини, люди стоять, дерево, надворі та природа

Завдяки роботі інформаційно-екологічного пункту відвідувачі зможут отримати інформацію про туристичні пропозиції парку, ознайомитись та обрати цікаві для себе екскурсії, а сам пункт стане локацією для організації екологічних занять, майстер-класів, виставок на екологічні тематики тощо.

Об’єкт збудовано в рамках проєкту «Розвиток сталого туризму в природоохоронних територіях Карпат», який реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» спільно з НПП «Сколівські Бескиди» і Асоціацією для розвитку і промоції Підкарпаття «Про Карпатія» за фінансової підтримки ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Виконавча директорка Галина Литвин презентувала учасникам Дня Європейського Сусідства проєкт «Світ Карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат», наголосивши на важливості збереження та промоції, як природної, так і культурної спадщини Карпат.

Зображення може містити: 2 людини, люди стоять та надворі