Унікальні традиції капатського вівчарства у новому проєкті

Ще один проєкт стартував!

Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” спільно з Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia “Pro Carpathia” стартували проєкт «Шлях волоської культури у польсько-українському прикордонні» в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

🐑Вівчарська культура – одна з найдавніших і найважливіших для карпатського регіону. Саме з неї народилися традиції сироваріння, особливі обряди та ритуали, унікальні музичні інструменти та звуки. Вівчарство – це історія про високогірні полонини, про захопливі краєвиди, про сонце над головою, про справжню єдність з природою. І поміж цим стадо овечок, як кучеряві хмари☁️, між горами і небом.

Ми будемо працювати над відновленням традицій вівчарства в Карпатах, створенням маршруту, який привабить туристів, промоцією локальної культури.

Варто зазначити, що цей проєкт є продовженням польсько-словацького проєкту. Тому маємо додатковий бонус – туристичний маршрут буде включати аж 3️⃣ країни, поєднані Карпатами.

Гори – це не про розмежування. Це про спільні культуру та традиції. Працюємо задля відновлення та збереження унікальної спадщини!

#спільно_для_розвитку_Карпат