У Церкві Введення в Храм Діви Марії провели концерт духовної музики

З концертом духовної музики відзначили Різдво Пресвятої Богородиці – одне із 12 найважливіших свят церковного року

Понад півсотні людей зібрались сьогодні у Церкві Введення в Храм Діви Марії, що на Пустомитівщині. У цій давній дерев’яній святині, команда Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» організувала незвичний захід – концерт. Для відвідувачів храму – представників територіальних громад, працівників сфери культури, туризму, місцевих мешканців та гостей з Підкарпатського воєводства – тут сьогодні лунали духовні вокально-інструментальні твори від октету «Орфей»

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Привітала усіх присутніх членкиня Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати — Україна» Галина Литвин: “Сьогодні ми маємо змогу в особливому місці разом слухати октет «Орфей» і дякувати Богу, за те що ця пам’ятка дерев’яної архітектури збережена. Хочу побажати усім нам, щоб таких збережених пам’яток було якомога більше, а Асоціація докладатиме зусиль, аби про сакральну спадщину нашого регіону знали та цінували”.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Окрема подяка отцю Петру Терлецькому за цікаву оповідь про церкву. Сподіваємось, що гості Храму насолодились талановитим виконанням творів духовної музики та красою, що їх оточувала.

Концерт організовано в рамках проєкту «Транскордонна стежка дерев’яної архітектури – це шанс зберегти унікальну спадщину польсько-української прикордонної культурної спадщини”, який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» та Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna за фінансової підтримки Європейського Союзу через Програму ТКС Польща – Білорусь – Україна.