У селі Банилів Чернівецької області презентували результат реалізації проєкту-переможця Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі#карпатські_ініціативи_в_дії

Щоразу радіємо, коли отримуємо інформацію від переможців Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад про реалізовані проєкти. Проживаючи разом із заявниками ціле життя проєкту – від тренінгів з підготовки заявки і до перевірки фінальних звітів –  ми з нетерпінням чекаємо на кінцевий результат.

Одним із таких результатів ділимось сьогодні. У селі Банилів Вижницького району відбулось урочисте відкриття історичного музею. Завдяки перемозі у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, будівлю музею вдалось відремонтувати, тож екскурсоводи вже у сучасних, оновлених приміщеннях готові приймати відвідувачів та в комфортних умовах розповідати про усі експонати. Додамо, що бюджет проєкту складав понад 310 тис. грн, з яких 250 тис. грн – грант від Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

Реалізований проєкт у Банилівській громаді – ще раз підтверджує важливість Програми, адже про потреби громади найкраще знають на місцях. А ми зі свого боку намагаємось підтримати якомога більше ідей громад та допомогти їм втілити їх у реальність.

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять

Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад проводився в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», що реалізується спільно Мінрегіоном, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською та Чернівецькою обласними державними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні