У Колочаві, що на Закарпатті, зовсім скоро відчинить свої двері один із чотирьох центрів, що популяризуватимуть Карпати

May be an image of снігУ Колочаві, що на Закарпатті, зовсім скоро відчинить свої двері один із чотирьох центрів, що популяризуватимуть Карпати.

Це один із результатів реалізації проєкту «Світ Карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат», що реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», Асоціація розвитку та промоції Підкарпаття «Про Карпатія», Колочавська сільська рада, Косівська районна рада, КЗ Львівської обласної ради «Адміністрація історико-культурного заповідника «Тустань» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Серед ключових завдань проєкту – створення польсько-українського карпатського центру культурної спадщини «Розета», який складатиметься з 4 окремих центрів. Один із них у селі Колочава. І тут уже на 85 відсотків виконано роботи з будівництва та облаштування амфітеатру та конференц-залу.

Упродовж двох років ми спостерігали як велося будівництво та «з нуля» створювався новий інфраструктурний об’єкт. Уже з нетерпінням чекаємо на відкриття культурно-мистецького центру навесні!

May be an image of дерево та просто неба

May be an image of просто неба

«Один з кращих кейсів, який рекомендую брати на замітку головам гірських громад, що прагнуть розвивати туристичний і культурний потенціал своїх територій», зауважила виконавча директорка Асоціації Галина Литвин, яка є ще й координаторкою заходів цього проєкту.

Такі зміни та результати як у Колочаві – це ще одне підтвердження того, що немає нічого неможливого, якщо є спільне бачення та бажання розвивати свою громаду!