У Бориславі запрацювала аптека-музей Йогана Зега

Ще одна туристична цікавинка на Львівщині за підтримки Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

У Бориславі запрацювала аптека-музей Йогана Зега. Відкриття нового туристичного об`єкту стало результатом реалізації двох проєктів в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що проводить Асоціація ЄКУ:

  • «Встановлення аптеки-музею світового винахідника нафтової промисловості Йогана Зега у КП «Бориславський міський парк культури і відпочинку», конкурсний набір 2019 року;
  • «Облаштування та наповнення музейними експозиціями аптеки-музею світового винахідника нафтової промисловості Йогана Зега у м.Бориславі», конкурсний набір 2020 року.

Немає опису світлини.

“Борислав має великий потенціал. Будівля музею – це перший крок до розвитку туризму на цій території. У Бориславі ще багато цікавих речей, які ми покажемо і будемо ними гордитися”, – зазначила під час урочистого відкриття музею голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Зображення може містити: 1 особа, телефон та у приміщенні

Виконавча директорка Асоціації Галин Литвин наголосила: “Проєкти в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад завершуються і це, мабуть, особливий період для Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна”. Але щоразу, коли ми бачимо такі успішні приклади реалізації проєктів, тішимось, що змогли допомогти втілитись ще одній крутій ідеї”.

Зображення може містити: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

Радіємо, що місто, яке називали “нафтовою столицею України”, не забуває про свою багату історію, а навпаки активно розвиває, промує свою унікальну культурну спадщину та створює нові туристичні локації. Дякуємо ГО “Українське товариство охорони пам’яток історії та культури м. Борислава” та Бориславській міській раді, зокрема міському голові Ігорю Яворському, за активну позицію та плідну співпрацю в рамках проєктів.

Від сьогодні аптека-музей починає повноцінно функціонувати, приймати та дивувати відвідувачів! Тож при плануванні своїх подорожей до Борислава, радимо дописати ще один пункт “must-visit”, адже ми переконані, що музей Йогана Зега стане одним із туристичних магнітів Борислава.

Зображення може містити: 2 людини, у приміщенні

Фото: Пресслужба Львівської обласної ради