Твори духовної музики лунатимуть у одній з найдавніших дерев’яних церков Львівщини

Твори духовної музики лунатимуть у одній з найдавніших дерев’яних церков Львівщини

Цього разу Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» запрошує усіх відвідати Церкву Успіння Пресвятої Богородиці в селі Кліцько Львівської області.

3 жовтня, після недільної Божественної Літургії, яка розпочнеться о 10:00 год, на території Церкви відбудеться концерт духовної музики. Для усіх гостей співатиме Національна чоловіча хорова капела Дударик. Початок концерту о 12:00 год, однак ми радимо приїхати завчасно, аби роздивитись давні різьблені надписи на стінах церкви, неймовірний іконостас, дзвіницю, яку датують кінцем 17 століття.

Усі охочі зможуть насолодитись концертом наживо та онлайн. Онлайн-трансляція буде доступна у день концерту за посиланням: rtmp://a.rtmp.youtube.com/live2

Додавайте подію у свої плани на вихідні та відкривайте унікальні пам’ятки архітектури разом з нами!

Захід організовано у рамках проєкту “Карпатський шлях дерев’яної архітектури – спільні дії для збереження та промоції історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння”, що реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна.